☀️🌎🌳Sobota 18.04.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

☀️🌎🌳 Przpiękna sobota. Cudowna energia życia, świeżej zieleni, błękitnego nieba i promieni słońca. Gdziekolwiek jesteście, na swojej przepieknej działce zdala od miasta czy w mieście w małym mieszkanku -na pewno to widzicie. To z tego mamy czerpać naszą energię do życia z pasją, tworzenia naszych czystych i dobrych myśli, zasilać mocne bicie naszego serca. Nie pieniądze, nie polityka, nie gadające pudło zwane tv. Niebo, słońce, zieleń i.. bliskość ukochanych osób. To celebrujcie i na tym się skupiajcie. Od dzisiaj. W tym też rozpuszczamy naszą panikę, strach i lęk. Od dzisiaj. Warto i trzeba. A w ramach dodatku zapraszamy na nasze indyjskie Tulsi potrawy pełne z natury promiennych, wonnych i bajecznie kolorowych przypraw. ☀️🌎🌳

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia🍎🌎🌳