🧅🕒🌿Niedziela 19.04.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🧅🕒🌿 Dosyć tych smutnych wiadomości. Wirusowi przekazujemy ciepłe i pełne miłości mysli. Niech się kuruje i zdrowieje. My się regenerujemy, transformujemy, odcinamy od dołujących tematów, ciemnych myśli, ponurych ludzi. Serio. Spójrzcie na niebieskie niebo, zawieście wzrok na najbliższym cudownie zielonym drzewie, słyszycie ptaki? Czujecie zapach wiosny? A słońce? Czyż nie mruga do Was wesoło i szczęśliwie? Daliśmy Ziemi dowód, że potrafimy inaczej, spokojniej, zdrowiej i rozumniej zapanować nad naszą chciwości, pazernością, zapędzeniem i głupotą. Możemy? Możemy. To teraz reset, restart i zaczynamy. Zaczynamy cudowną niedzielą, przepieknym dniem.

A dla chętnych też bardzo smacznym Tulsi jedzonkiem. Tylko zamówić. 🧅🕒🌿

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia 🧅🕒🌿