🧄🙃🥬Piątek 17.04.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🧄🙃🥬”Jeśli realizujesz już to, po co się urodziłeś, to jesteś jednym ze szczęśliwców tego świata. Misja, wizja, powołanie – to słowa określające najwyższą motywację do życia i szczęścia, to jeden z najważniejszych powódów, dla których żyjemy” [Grzegorz Pawłowski]

A jak u Was w temacie misji i spełnienia? Zastanawialiście się nad tym? Czy stale o tym myślicie? Jak rozpoznać po co się urodziliśmy i jaki jest najgłębszy cel naszego życia?

Dzisiaj jest piątek, dzisiaj jest czas spowolnienia, dzisiaj Wszechświat daje nam czas i możliwości by się naprawdę nad tym zastanowić. A czy np nasi kucharze czują swoją misję w gotowaniu dla Was? To się możecie tylko przekonać kosztując nasze dania. Dzisiaj lub jutro albo w niedzielę 🧄🙃🥬

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Ps. Jutro i pojutrze (sobota 11.04 i niedziela 12.04.2020) jesteśmy zamknięci. Wracamy do gotowania w poniedziałek 13.04.2020 i od godz. 12:00 stęsknionych naszego jedzenia zapraszamy.

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com albo pyszne.pl

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia 🧄🙃🥬