Szczypta Indii i nie tylko w kosmetykach 💄wegańskich- Sobota 06.04.2019 godz. 12:30 Tulsi Ursynów 💄

To u nas, w Tulsi na Ursynowie (Ken 93) już jutro. Godz. 12:30
Połączyliśmy naturę zaklętą w tulsi, filozofię wegańskiego życia, cudne Indie i piękno w czystych bezpieczynych i dobrych kosmetykach. Będzie spotkanie, będzie pokaz i użycie. 
Wpadajcie żeby zobaczyć co i jak, dlaczego wege i czemu India. 
Panie będa opowiadać, smarować, dopieszczać kosmetykami a my uruchomimy marzenia o wyprawie do Indii.

Sobota, Tulsi Ursynów, Ken 93 tuż przy metrze Stokłosy, 
godz. 12:30 zaczynamy.

Zapraszamy na spotkanie z pielęgnacją w stylu Arbonne. Jest to wegańska firma produkująca kosmetyki i suplementy diety, która od prawie 40 lat niezmiennie realizuje swoją filozofię o czystych, bezpiecznych i skutecznych produktach: – nie testowanych na zwierzętach, – bez glutenu, – bez GMO – bez olejów mineralnych, SLS, parabenów, lanoliny, metali ciężkich i wielu innych szkodliwych substancji. Każdy z produktów zawiera szereg dobroczynnyh składników botanicznych z całego świata, w tym między innymi; imbir, kurkumę, kolendrę czy pomarańcze, które są nie tylko zdrową podstawą kuchni indyjskiej, ale dzięki swoim cudownym właściwościom znalazły również zastosowanie w pielęgnacji skóry. W trakcie spotkania – skoncentrujemy się na najlepszych praktykach pielęgnacji, – zaprezentujemy produkty kosmetyczne nie tylko zdrowe dla skóry, ale także wyjątkowo skuteczne w zetknięciu z potrzebami każdego rodzaju cery – każda uczestniczka będzie miała możliwość wypróbowania kosmetyków podczas oczyszczającego i odżywiajacego skórę rytuału i skorzystania z konsultacji podczas której zostaną dla Was dobrane indywidualnie kosmetyki dedykowane odpowiednio do typu cery i ewentualnych z nią problemów. Gwarantujemy chwilę relaksu i porządną dawkę wspaniałości dla skóry.

Zapraszamy serdecznie!

Ilość miejsc ograniczona. Chęć udziału w wydarzeniu można zgłosić SMS-em pod nr tel 502774004 lub bezpośrednio w restauracji Tulsi.