🌍🌱🌄Środa 13.05.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🌍🌱🌄 Ayurveda uważa, że każdy czynnik oddziaływujący z zewnątrz na organizm jest swoistym „pokarmem” . Jedzenie jest najbardziej oczywistym przejawem. Ale estetyczne i harmonijne widoki sycą nasz zmysł wzroku, miłe zapachy dają subtelne poczucie radości, przyjemny dotyk dokarmia skórę a odpowiedni ruch całego ciała daje poczucie spełnienia, harmonijne dźwięki działają odżywczo, miłe wspomnienia mogą dodać sił. ”

W Tulsi mamy smak, wygląd, zapach, miłe dźwięki mantr i rag, gromadzimy też przemiłe wspomnia każdego spotkania z Wami. Teraz to rozdajemy. Możesz to poczuć probując naszego indyjskiego Tulsi jedzonka 🙂 🌍🌱🌄

W każdym razie MY jesteśmy i rozdajemyj szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli tak czujecie, ze lepiej ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas lub każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach. Poza tym tęsknimy za Wami i nie możemy się doczekać osobistego kontaktu.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia🌍🌱🌄