🌍🌱🌄Środa .05.2020 gotujemy dla Was,szykujemy na wynos i dowozimy do domu (bez opcji na miejscu – do odwołania)

🌍🌱🌄Kochani, trochę czuliśmy, że to otwarcie restauracji przy konieczności zastosowania się do tych wszystkich „zakazów, nakazów i zaleceń” i biorąc pod uwagę jeszcze „zamrożenie” Warszawy może się nie udać. I po pracowitych przygotowaniach, po dwóch dniach otwarcia się doszliśmy do wniosku, że gra nie warta świeczki a raczej sprowadzić może dalsze kłopoty na Tulsi. Doszliśmy do wniosku, że rozsądniej jest pozostać tylko przy dostawach i odbiorach osobistych.

Dlatego do odwołania, mamy nadzieję ze to kwestia dni, zapraszamy tylko do zamawiania u nas na wynos i na odbiór osobisty. Będzie nadal pysznie ale w warunkach domowych lub biurowych. 🌍🌱🌄

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia☀️🌎🌳