🧅🕒🌿Niedziela 17.05.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🧅🕒🌿 Kochani, niedziela ale być może historyczna bo ostatnia z serii „tylko na dowóz i odbiór osobisty”. Odpucowaliśmy Tulsi, odkazilliśmy, montujemy ogródek i od jutra zapraszamy już do normalnego korzystania z opcji ” na miejscu”. Choć to jeszcze pilotażowa forma nowej rzeczywistości i zobaczymy jak to będzie. Nadal będziemy zachęcać bardziej do zamawiania na wynos, z odbiorem osobistmy lub dowozem do domu.

Ale to jutro. A dzisiaj jeszcze po staremu, znaczy z dowozem lub odbiorem osobistym. Niech TA NIEDZIELA będzie dobrą okazją by posmakować Tulsi jedzonko. Tylko trzeba zamówić online lub telefonicznie lub osobiście 🧅🕒🌿

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia☀️🌎🌳