🧅🕒🌿Niedziela 10.05.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🧅🕒🌿 Zobaczcie jaka cudna niedziela. Od rana rowerki i inne sprzęty jeżdżące widać wyraźnie, że się nie nudzą. Fantastycznie. Bo każdą zarazę i głupotę należy zwalczać zdrowymi odruchami i aktywnościami. Ruch, medytacja, dobre jedzenie, wspaniała rozmowa i czas spędzony wspólnie z najbliższymi nam sercu. Tak trzymać Kochani. A w Indiach to nawet ta niedziela jest jeszcze cudowniejsza bo wiecie, że w Indiach dzisiaj ochodzą Dzień Matki. Trochę wcześniej niż u nas. A my jak co roku będziemy obchodzić i dzisiaj i 26 maja. Tego dobra to nigdy za dużo. Kochane Wszystkie Mamy Świata – bardzo dobrego dnia Wam życzymy.

Indyjskie Mamy pewnie zjadłyby najchętniej coś przygotowanego przez własne dzieciaki ale my też świetnie gotujemy i chętnie dostarczymy je mamom w Polsce. Jedzonko od Tulsi. Tylko trzeba nam powiedzieć co i zamówić. 🧅🕒🌿

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia☀️🌎🌳