Happy Makar Sankranti 2021!

Żeby Wam zrobić większego apetyta na Indie i odwiedziny w Tulsi zapodajemy kilka naszych osobistych wspomnień z tego dnia w Indiach.
Smakujecie do woli !


MAKAR SANKRANTI 🪁(sanskryt: मकर संक्रान्ति) to święto hinduskie, obchodzone w dzień, w którym Słońce przechodzi na północną półkulę. W przeciwieństwie do innych świąt w Indiach, których data obliczana jest na podstawie kalendarza księżycowego, Makar sankranti wypada zawsze 14 stycznia. Dzień ten uważany jest za jeden z najbardziej pomyślnych w roku. Święto związane jest z kultem Słońca (symbol światła i rozumu) oraz Saraswati[2] , bogini mądrości. A w Gujaracie puszczają tego dnia latawce, tysiace, setki tysięcy latawców dzisiaj pokryje indyjskie niebo. Kolorowe, lotne, wesołe, swobodne.
U nas deszczowo pochmurno ale w duszy niech u Was będzie dzisiaj Makar Sankranti 🪁🪁🪁🪁
My wspominamy z łezką w oku szczesliwe spedzone festiwale Makar Sankranti w Indiach. Oh jak bardzo chcielibysmy być tam dzisiaj !


A jesli chcecie spróbować dzisiaj Indii na talerzu i przez żołądek to wszystko z Tulsi Ursynów lub Tulsi Mokotów można zamawiać przez naszą aplikację na naszej

http://tulsirestauracja.pl/tulsi-menu/lub przez aplikacje dedykowane

dla Tulsi Mokotów : https://tulsi-mokotow.order.dish.co/menus

dla Tulsi Urysnów: https://tulsi-ursynow.order.dish.co/menus

Można też po prostu dzwoniąc do Tulsi Tel 797 648 384 lub 797 648 664

No i można do nas wpaść

Tulsi Ursynów, metro Ursynów, Pasaż Stokłosy 11

Tulsi Mokotów, metro Wilanowska, Domaniewska 22


www.tulsirestauracja.pl