🪔🪔🪔Diwali – Święto świateł w Warszawie Sobota 6 listopada 2021 godz. 12:00 -19:00 Pałac Kultury i Nauki – wielkie indyjskie świętowanie 🪔 Diwali – TULSI 🌿☘️🍀. GOTUJE – ZAPRASZAMY

🪔🪔🪔Diwali – Święto świateł w Warszawie Sobota 6 listopada 2021 godz. 12:00 -19:00 Pałac Kultury i Nauki – wielkie indyjskie świętowanie 🪔 Diwali – TULSI 🌿☘️🍀. GOTUJE – ZAPRASZAMY

Kochani jak co roku ( z małymi coronkowymi wyjątkami) jesteśmy zaangażowani w obchody Swięta Diwali w Pałacu Kultury. W 2019 było wspaniale. W 2020 było kiepsko bo było co było. Ale w 2021 postaramy się by było MEGA WSPANIALE. Zawsze się staramy ale teraz przywieziemy ze sobą naprawdę przepyszne niespodzianki i nowe propozycje. Warto nas odwiedzić, warto wpaść do naszych stoiskowych sąsiadów, posłuchać indyjskiej muzyki i zobaczyć na własne oczy taniec indyjski : ten klasyczny i ten ludowy. Bądźcie tłumnie bo Diwali to święto światła, zwycięstwa dobra nad złem ale też zaproszenie Bogini Lakshmi odpowiedzialnej za pomyslność, obfitość i spełnienie w naszych domach i życiu. Niech Wam się bogaci we wszystkim.

6 listopada Tulsi i India International Foundation zaprasza na obchody Indyjskiego Święta Świateł – Diwali.

W programie zostało przewidzianych wiele atrakcji:
⚜ występy zespołów tańca Indyjskiego
⚜ pokazy Jogi
⚜ Carrom (indyjski bilard)
⚜ Mehendi – indyjska sztuka malowania henną
⚜ Indyjska kuchnia i degustacja indyjskich słodkości przygotowane przez restaurację Namaste India
⚜ stoiska Indyjskich produktów

✯✯✯ Diwali – indyjskie święto świateł ✯✯✯
Czas ► 06.11.2021 (sobota) | od 12.00 do 19:00◄
Miejsce ► Pałac Kultury i Nauki | Sala Ratuszowa / Marmurowa | Warszawa

◄Kochani! Na miejscu czeka Was mnóstwo atrakcji organizowanych przez India International Foundation! Zobaczymy występy zespołów tańca indyjskiego, pokazy jogi oraz zagramy w Carrom (indyjski bilard). Wstęp na wydarzenie w godzinach 12:00 -19:00 zobowiązuje do dotacji 10zł na fundację India International Foundation.


✯✯✯✯ DIWALI – Festival of Lights ✯✯✯✯
India International Foundation(IIF) invites you for the Celebration of Festival of Lights – Diwali::::::::::::::::::::: ✯✯✯✯✯ :::::::::::::::::::::

✯✯ 06 November 2021 | Start 12.00 AM – 7:00 PM ✯✯
✯✯ Dear! There are plenty of attractions organized by the India International Foundation waiting for you on site! We will see performances of Indian dance groups, yoga shows and play Carrom (Indian billiards). Admission to the event from 12:00 to 19:00 requires a donation of PLN 10 to the India International Foundation.

✯✯::::::::::::::::::::: ✯✯✯✯✯ :::::::::::::::::::::♪ ♪ ♪ ♪ Many Attractions! ♪ ♪ ♪ ♪
✯ Bollywood & Traditional Dance performances by various Dance Group
✯ Yoga Show & Workshop
✯ Indian Cuisine by Various Indian Restaurants and Traditional Diwali Sweets
✯ Carrom | Mehendi
✯ Exhibition of Indian Products

::::::::::::::::::::: ✯✯✯✯✯ :::::::::::::::::::::

✯✯ Venue ✯✯► Palace of Culture & Science
► Ratuszowa & Marmurowa Hall
► Warszawa