1 Urodziny Tulsi 22.04.2017 tak było :)

I Urodziny Tulsi.  22 kwietnia 2017

Happy Birthday Tulsi jeszcze raz !!!

_DSC0916
Dla nas ta sobota była bardzo wyjątkowym dniem. Cały ten rok był niesamowity. Od zalążka pomysłu do całkiem dużej satysfakcji wykonania.

I co więcej, udało nam się trzymać tę fascynację, przyjemności i frajdę  z tworzenia Tulsi  każdego dnia. Polecamy! Duża rzecz :)

Rok był niesamowity to fakt.  Ale nic by się nie wydarzyło gdyby nie wiele wiele osób, które z nami były od pierwszej sekundy „życia” Tulsi.

Błogosławieństwo naszych najbliższych, entuzjastyczne wspieranie i kibicowanie naszych rodzin dało nam  nporządną siłę na  początku wyprawy. A potem Na naszej drodze los postawił nam  wspaniałych ludzi, którzy krócej lub dłużej byli i pracowali z nami od początku. W ścianach, w zapachu, w energii naszej Tulsi wszyscy zostawili wspaniałą cząstkę siebie i swojej pracy.

Dlatego niezmiernie gorąco dziękujemy tym, którzy byli z nami w pierwszych chwilach, tygodniach, miesiącach. Nigdy Wam tego nie zapomnimy :) Szczerze i serdecznie dziękujemy tym, którzy byli krócej lub dłużej w Tulsikowym teamie.  Każda taka  sekunda była cenna.  Jesteście częścią Tulsi tak czy siak.  I niezwykle mocno należą się podziękowania tym wszyscy, którzy są z Tulsi teraz a na co  dzień widzicie Państwo, czujecie i  smakujecie ich pracę. Czujemy ogromny szacunek i ogromną wdzięczność dla nich. Wielkie DZIĘKUJEMY :)

Jeszcze większą wdzięczność i ogromne „dziękuję” chcemy przekazać wszystkim naszym Gościom, stałym, sporadycznym i jednorazowym,  sąsiadom dalszym i bliższym, wszystkim naszym przyjaciołom życzącym nam dobrze, wszystkim kibicom, fanom, wielbicielom indyjskiej kuchni i tym którzy tylko z daleka patrzą na naszą aktywność. To też cenne dla nas. Kochamy Was wszystkich i Wszystkim dziękujemy za ten rok.  Wielki Pierwszy Rok naszej Tulsi !

A tak świętowaliśmy wieczorem nasze urodziny. Zobaczcie kilka wybranych zdjęć bo tych kilka setek nie da się umieścić na stronie.

I do następnych urodzin za rok !

Dziekujemy

Himu & Betu & Tulsi