🍂🏵️💛08.11.2020 Niedziela 🏍️ TULSI OTWARTA, gotujemy ale tylko na zamówienia z dostawą lub odbiorem osobistym 🌤️😷🦠

🍂🏵️💛08.11.2020 Niedziela 🏍️ TULSI OTWARTA, gotujemy ale tylko na zamówienia z dostawą lub odbiorem osobistym 🌤️😷🦠

🙂 Na fali wczorajszych wiadomości, tak sobie myślimy, że właściwie to każdy z nas powinien czuć się PREZYDENTEM swojego życia, zarządzać nim, czuć się w mocy i odpowiedzialności, kierować się, bronić i wdrażać wartości, które są mu bliskie. Granicą jest bowiem niekrzywdzenie innych i danie innym spokój wraz z ich wolnością. To nie Twoje terytorium.

A czy Ty jesteś Prezydentem swojego życia? 😊 Czy dbasz o siebie najlepiej jak umiesz? Czy w Twoim życiu panuje miłość, dobro i Twoje wartości ?

Ok. To w takim razie sprawdźcie czy Pan/ Pani Prezydent Swojego Życia nie zechce zjeść czegoś fajnego i dobrego z naszej Tulsi.

🍂🏵️💛🍂🏵️💛🍂🏵️💛🍂🏵️💛🍂🏵️💛🍂🏵️💛🍂🏵️💛🍂🏵️💛

Bo my …

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.


A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie


#hindus #tulsi #mokotow #mordor #food #gujarati #lunch #czwartek #curry #tulsi #domaniewska #hindus #lunch #najlepszylunch #mordor #mokotow #mokotowlunch #poniedzialek #szybkilunch #najlepszaindyjska #warszawa #indianlunch #thali #warsaw #pureindia