🛍️🌧️🌱Wtorek 19.05.2020 gotujemy dla Was, podajemy do stolika, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🛍️🌧️🌱 „Cuda zdarzają się co dnia. Wystarczy, że zaczniesz inaczej patrzeć na to, co jest cudem, a zobaczysz je wszędzie wokół” [Jon Bon Jovi]

Dzień dzisiejszy jest cudem, że jest i że daje nam tyle opcji. Tyle możliwych decyzji i tyle wglądów. To 1440 minut które można na setki sposobów zagospodarować i wykorzystać. Na co „pójdzie” dzisiaj Twój dzień?

Może na indyjskie obiad w Tulsi lub z Tulsi? 🛍️🌧️🌱

🛍️🌧️🌱 JW każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz. Możecie też już wpaść do nas na jedzonko na miejscu. Zapraszamy gorąco choć wszyscy wiemy, że to jeszcze tylko przy zastosowaniu 'świrusa” zasad więc taka mniejsza przyjemność.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz, zjeść na miejscu

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas lub każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia🛍️🌧️🌱