🌶️⛅ 🌱Poniedziałek 18.05.2020 i my nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu ale też otwieramy dla Was swoje progi

🌶️⛅ 🌱 Namaste Kochani, no i nastał ten moment, że znowu coś się zmienia, coś będzie inaczej ale nie tak jak już było. Dostaliśmy coś na kształt „pozwolenia i błogosławieństwa” na wpuszczenie do Tulsi naszych Gości. Do ogródka i na sale.

Jesteśmy przeszczęśliwi, że będziemy się już mogli normalnie z Wami zobaczyć. Jednak to nie jest jeszcze to co zwykle. Nie bedziecie mogli zobaczyć naszego ukrytego za maseczkami uśmiechu, nie będziemy sie ściskać i radośnie poklepywać. Nie przy każdym stoliku będziecie mogli usiąść a my za każdym z Was będziemy biegali z butelką płynu dezynfekującego. To nie jest to na co dokładnie czekaliśmy ale lepsze niż nic.

Nie wprowadzamy w tym tygodniu jeszcze opcji lunchowych ale jesteśmy czujni i jeśli okaże się, że jest Was dużo i macie marzenia o Tulsi lunch od razu go wprawadzimy.

Nadal zachęcamy do zamawiania dań na wynos i w dostawie, jeszcze przez jakiś czas to chyba najlepsza opcja dla Was i dla nas.

I choć wdrażamy te wszystkie zalecenia i wymogi to święcie wierzymy, że nalepszym zabezpieczeniem przed „świrusem” nie jest stawianie tamy dla oddechu i uśmiechu a budowanie własnej osobistej wewnętrznej odporności odpowiednio się odżywiając, używając Matki Natury i jej darów w postaci powietrza, zieleni, darów. Więc u nas znajdziecie prawdziwie bogate w przyprawy i zioła, jak czosnek, imbir, kurkuma, kminek czy goździki dania. Do jedzenie ich naprawdę z całego serca zachęcamy.

Nowy tydzień, nowy początek, nowe życie ogłaszamy za „rozpoczęte” 🌶️⛅ 🌱

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz. Możecie też zjeść u nas NA MIEJSCU 🙂

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości, dobrego humoru🧅🕒🌿