🧅🕒🌿Niedziela 31.05.2020 gotujemy dla Was,szykujemy 🛍️ na wynos i 🏍️dowozimy do domu oraz z opcją zjedzenia na miejscu 🍽️ (a w ogródku jak pogoda pozwoli)

🧅🕒🌿 Niedziela 31.05.2020 i na tym będziemy kończyć ten niezwykły MAJ AD2020. Był niezwykły ale też bardzo pouczający. Uczmy się cieszyć tym co mamy, w tej chwili, nie w przyszłości, nie przeszłości tylko teraz. Mowią, że rok 2020 jest rokiem serca, intuicji i rozwoju wewnętrznego. Dlatego Matka Natura trochę nas zatrzymała, żeby wziać oddech, wstrzymać dudniące w gonitwie serca i umysł usiedlić na chwilę w innych wartościach. Wykorzystajmy te doświadczenia, te uczucia i te myśli. To bardzo dobra drabina do wstępięcia się na następny poziom dobrostanu. Prawdziwego dobrostanu.

Niech ta niedziela będzie takim momentem przemyślenia. W koncu 1 półrocze 2020 roku właśnie się kończy. Zatrzymajcie się, usiądźcie przy wspólnym stole, na którym postawicie dania z naszej indyjskiej Tulsi. Dobrą energię załaczymy w prezencie. 🕒🌿

Zadzwońcie i zamówcie to na co macie ochotę dzisiaj a my ugotujemy i nawet przywieziemy. Niedzielne całusy 👄👄👄

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz. Możecie też zjeść już na miejscu lub w naszym zielonym ogródku Tulsi.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia🧅🕒🌿