🥭😊🍀Czwartek 23.04.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🥭😊🍀 W tych dziwnych, pełnych strachu, lęku o zdrowie, wypełnionych dezyinformacją i bałaganem medialnym czasach ważne byśmy się jak najbardziej uspokoili, wyciszyli, skierowali do środka i ochłoneli z tej paniki. Przyroda, natura jest w tym wszystkim największym sprzymierzeńcem. Postaraj się, w mądry sposób, dotrzeć do tej natury. Do kawałka trawy, drzewa, ziemi. Oddychaj głęboko i spokojnie, przytul się do jakiegoś drzewa, odbierz w darze porcję dobrej wzmacniającej energii. Poczuj ciszę w sobie. To jest ta droga. To jest ten sposób na wzmocnienie, zdrowienie i transformację stresu w spokój.

My, dodatkowo, korzystamy z mądrości starej i wiecznej Ajurwedy oraz bogactwa jakie niosą przyprawy i zioła. Korzystajcie zamawiając od nas jedzonko. 🥭😊🍀

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia 🌍🌱🌄