🥭😊🍀Czwartek 07.05.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🥭😊🍀 „Jedzenie to życie. Jeśli jest spożywane w odpowiedni sposób, podtrzymuje młodość i zapewnia długowieczność. Przyjmowane nieprawidłowo, wytworza toksyny i odbiera życie” [Caraka Sutra Sthana 27:3] Kiedy raz zrozumie się zasady, można stosować je zarówno w codziennej diecie jak i w chwilach, gdy czujemy się źle. Apteka, która jest nabliżej, to nasza kuchnia. [dr Partap Chauhan, Ajurweda]

Zaufajmy Ajurwedzie, zaufajmy Indiom i ich wiedzy zaczarowanej w niesamowitej kuchnii. Spróbujcie jak pyszne i zdrowe może być indyjskie jedzonko np z Tulsi. 🥭😊🍀

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas lub każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia🥭😊🍀