🙏🍵🍛Piękna niedziela 06.06.2021 – 4 dzień długiego weekendu – cieszymy się i zapraszamy do naszej Tulsi Ursynów (Pasaż Stokłosy 11)

🙏🍵🍛Piękna niedziela 06.06.2021 – 4 dzień długiego weekendu – cieszymy się i zapraszamy do naszej Tulsi Ursynów (Pasaż Stokłosy 11)

No to jedziemy z długim weekendem – dzień 4 – dla niektórych to ostatni dzień a dla niektórych kolejny i wcale nie ostatni.

Zostałeś w Warszawie? – przyjdź do Tulsi i poświętuj trochę po indyjsku

Wyjechałeś i wracasz? – zjedz u nas wieczorny posiłek albo zamów i odbierz w drodze do domu

Jedziesz po rodzinę? – zamów, odbierz i zawieź im przepyszną niespodziankę

Wycieczka rowerowa? – jesteśmy na trasie Dolinka Służewiecka – Las Kabacki. Zimne napoje czekają a do koszyczka można włożyć rewelacyjne przekąski na „po drodze” 🙂

Inna sytuacja? – każdy powód jest dobry by dzisiaj przyjść do Tulsi. Przepięknej niedzieli

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszej nowej TULSI NA URSYNOWIE (Pasaż Stokłosy 11, nad metrem Ursynów, bliżej się nie da) Mamy bardzo dużo miejsca i przestrzeni w naszym ogródku, balkonie ale również w środku lokalu. Wokoło mnóstwo miejsc parkingowych, świetny dojazd rowerowy czy via metro.

Mamy zimne lemoniady, piwa alkoholowe i bez, mamy mnóstwo zimny indyjskich shake’ow zwanych Lassi.Dla pewności zadzwońcie i zarezerwujcie stolik choć na pewno każdy się u nas zmieści.

tel 797 648 664 lub tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online

#hindus #tulsi #mokotow #mordor #food#gujarati #lunch #sobota#niedziela#zakupy#naszybko#obiadnawynos#nawynos#curry#tulsi#domaniewska#hindus#lunch#najlepszylunch#mordor#mokotow#mokotowlunch#poniedzialek#szybkilunch#najlepszaindyjska#warszawa#indianlunch#thali#warsaw#pureindia #tulsi #tulsirestauracja #tulsiursynow #tulsipasazstoklosy #metroursynow #ursynow #mordor #domaniewska #hindus #najlepszyhindus #nalepszeindyjskie #indyjskarestaracja #indyjska #lunch #karta #hindusdostawa