🙏🍵🍚 NIEDZIELA 28.02.2021 ☀️💙☀️Jesteśmy OTWARCI i gotujemy ale tylko na zamówienia z dostawą 🏍️lub 🛍️ odbiorem

🙏🍵🍚 NIEDZIELA 28.02.2021 ☀️💙☀️Jesteśmy OTWARCI i gotujemy ale tylko na zamówienia z dostawą 🏍️lub 🛍️ odbiorem

Zacytujemy dzisiaj Keanu Reeves : „Nikt z nas nie wyjdzie stąd żywy, więc proszę, przestańcie traktować siebie jaką rzecz drugorzędną. Jedz pyszne jedzenie. Spaceruj w promieniach słońca. Wskakuj do oceanu. Wypowiedz prawdę, którą nosisz w sobie jak ukryty skarb. Bądź głupi. Bądź miły. Bądź dziewny. Nie ma czasu na nic innego”

No kochamy Gościa! Miłością wielką i szczerą. Choć to nie Indus, nie Hindus i nie był jeszcze u nas w Tulsi ani razu.

Czyli zróbcie to co mówi. Idzcie na spacer, powygłupiajcie się, pogadajcie z kimś, po drodze zamówcie od nas lunch, późny obiad czy kolację. Odbierzcie sami albo dowieziemy pod drzwi.

Znacie telefony? ☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

🙏🍵🍚☀️💙☀️🙏🙂🚶‍♀️🙏🍵🍚☀️💙☀️🙏🙂🚶‍♀️🙏🍵🍚☀️💙☀️🙏🙂🚶‍♀️

Gotujemy, pieczemy dla WAS ❤️‍🔥🙏 i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.


A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie


#hindus #tulsi #mokotow #mordor #food #gujarati #lunch #sobota #niedziela #zakupy #naszybko #obiadnawynos #nawynos #curry #tulsi #domaniewska #hindus #lunch #najlepszylunch #mordor #mokotow #mokotowlunch #poniedzialek #szybkilunch #najlepszaindyjska #warszawa #indianlunch #thali #warsaw #pureindia