🙏🍵🍚 NIEDZIELA 21.02.2021 ☀️💙☀️Jesteśmy OTWARCI i gotujemy ale tylko na zamówienia z dostawą 🏍️lub 🛍️ odbiorem

🙏🍵🍚 NIEDZIELA 21.02.2021 ☀️💙☀️Jesteśmy OTWARCI i gotujemy ale tylko na zamówienia z dostawą 🏍️lub 🛍️ odbiorem

🙏🙂🚶‍♀️ NIEDZIELA, SŁONCE, CUDNA POGODA , SPACER, OBIAD, TULSI!

No mamy nadzieję, że już jesteście na spacerze, że czytacie nas w czasie krótkiego oddechu na komórce i .. dalej wdychacie powietrze, patrzycie na to cudne błękitne niebo, zachwycacie się słońcem i czujecie w sobie ogrom tej pięknej energii. Wszystko co negatywne, myśli, emocje, uczucia niech zostaną daleko za Wami, teraz tylko wolność, przestrzeń, cudowne ciepło słońca. Wdychajcie, słuchajcie ciszy natury.. wszystko inne potem.

Potem może być obiad i to taki bezstresowy bo zamówiony od nas. Dowieziemy lub odbierzecie w powrotnej drodze a może wyślecie specjalnie wysłannika. Dzisiaj ODPOCZYWAMY od wszystkiego co smutne, nieprzyjemne, stresowe. Ok?

🙏🍵🍚☀️💙☀️🙏🙂🚶‍♀️🙏🍵🍚☀️💙☀️🙏🙂🚶‍♀️🙏🍵🍚☀️💙☀️🙏🙂🚶‍♀️

Gotujemy, pieczemy dla WAS ❤️‍🔥🙏 i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.


A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie


#hindus #tulsi #mokotow #mordor #food #gujarati #lunch #sobota #niedziela #zakupy #naszybko #obiadnawynos #nawynos #curry #tulsi #domaniewska #hindus #lunch #najlepszylunch #mordor #mokotow #mokotowlunch #poniedzialek #szybkilunch #najlepszaindyjska #warszawa #indianlunch #thali #warsaw #pureindia