🙏🍵☁️ Niedziela 01.08.2021 –Zabierz swoją Rodzinę na obiad do Tulsi Ursynów, Pasaż Stokłosy 11 🙏🍵☁️ Dzisiejszy dzień sponsorują słowa „WOLNOŚĆ” i „FRIENDSHIP”

🙏🍵☁️ Niedziela 01.08.2021 –Zabierz swoją Rodzinę na obiad do Tulsi Ursynów, Pasaż Stokłosy 11 🙏🍵☁️ – Dzisiejszy dzień sponsorują słowa „WOLNOŚĆ” i „FRIENDSHIP”
Dzisiejszy dzień na pewno jest wyjątkowy. Z szacunkiem do wydarzeń, ktore miały miejsce 77 lat temu w Warszawie, trzeba przede wszystkim pamiętać, że to była dla nas współczesnych LEKCJA. O istocie Wolności, która wg definicji np wikipedii brzmi: ” Wolność – brak przymusu, możliwość działania zgodnie z własną wolą. Sytuacja, w której można dokonywać wyborów spośród wszystkich dostępnych opcji”. I o tym trzeba pamiętać bardzo bardzo bo wydaje się, że zapominamy, szybko zapominamy. A drugie ważne dzisiaj słowo „PRZYJAŹN – FRIENDSHIP” bo w Indiach dzisiaj jest Dzień Przyjaźni. Wszelakiej. I my wszystkich naszych PRZYJACIÓŁ TULSI , zapraszamy do Tulsi na obiad, przekąskę, zimne napoje, oddech i kawałek Indii.
Czekamy na Was i się już doczekać nie możemy 🙂
Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszej nowej TULSI NA URSYNOWIE (Pasaż Stokłosy 11, nad metrem Ursynów, bliżej się nie da) Mamy bardzo dużo miejsca i przestrzeni w naszym ogródku, balkonie ale również w środku lokalu. Wokoło mnóstwo miejsc parkingowych, świetny dojazd rowerowy czy via metro.
Mamy zimne lemoniady, piwa alkoholowe i bez, mamy mnóstwo zimny indyjskich shake’ow zwanych Lassi.Dla pewności zadzwońcie i zarezerwujcie stolik choć na pewno każdy się u nas zmieści.
Można zamawiać przez naszą aplikację na naszej http://tulsirestauracja.pl/tulsi-menu/
lub przez aplikacje dedykowane
dla Tulsi Mokotów :  https://tulsi-mokotow.order.dish.co/menus  
dla Tulsi Urysnów: https://tulsi-ursynow.order.dish.co/menus
Można też po prostu dzwoniąc do Tulsi
Tel 797 648  384 lub   797 648  664
Dostawy realizujemy każdego dnia od godz. 11.00 do21.30 
Wszystkie dostawy w   granicach 3 km GRATIS niezależnie czy liczone z Tulsi Mo kotów czy Tulsi Ursynów ( 3km od Tulsi – dostawa darmowa) w granicach 3-6 km  10 zł,
Kierowca będzie miał ze sobą nie więcej niż 30 zł.  Możliwość płatności kartą, blikiem.
#hindus #tulsi #mokotow #mordor #food #gujarati #lunch #sobota #niedziela #zakupy #naszybko #obiadnawynos #nawynos #curry #tulsi #domaniewska #hindus #lunch #najlepszylunch #mordor #mokotow
#mokotowlunch #poniedzialek #szybkilunch #najlepszaindyjska #warszawa #indianlunch #thali #warsaw #pureindia #tulsi #tulsirestauracja #tulsiursynow #tulsipasazstoklosy #metroursynow #ursynow #mordor #domaniewska #hindus #najlepszyhindus #nalepszeindyjskie #indyjskarestaracja #indyjska #lunch #karta