👩‍👧💐🌱Wtorek 26.05.2020 gotujemy dla Was,szykujemy 🛍️ na wynos i 🏍️dowozimy do domu ( ale bez opcji 🍽️ na miejscu – do odwołania)👩‍👧💐🌱

👩‍👧💐🌱 Dzisiaj nie da się inaczej. Dzisiaj dookoła brzmi jedno słowo
„Mama”, „Mamuś”, „Mamunia” a za każdym tym słowem stoi jakaś kobieta. Taka, która dała komuś życie i dzięki, której ty, my, oni jesteśmy na tym świecie. Innej drogi nie ma i nie było. Odebrać życie, stracić życie to czasami moment, sekunda. Dać … to trudny i bolesny proces. A to i tak dopiero początek. MAMY – kochamy Was ponad wszystko!💑

Spójrzcie na nasza propozycję związaną z Dniem Mamy – może skorzystacie dla swoich Mam.

👩‍👧💐🌱 W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz. Możecie też już wpaść do nas na jedzonko na miejscu. Zapraszamy gorąco choć wszyscy wiemy, że to jeszcze tylko przy zastosowaniu ‚świrusa” zasad więc taka mniejsza przyjemność.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz, zjeść na miejscu

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas lub każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia👩‍👧💐🌱