🍋🌤️🌱Wtorek 28.04.2020 a my gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🍋🌤️🌱 Starożytna nauka dana nam przez Wedy i przekazana słowami [Vasant’a V Pranjpe] mówi, że bezsensowne jest mówienie o przyszłym niebie, jeśli nie można być szczęśliwym „tu i teraz. Natura nie ma swoich faworytów i zasada 'będziesz zbierać co posiejesz’ dotyczy wszystkich. Żaden kraj ani społeczność nie ma monopolu na wiedzę. Wiedza Wed jest wspólną ojcowizną rodzaju ludzkiego przekazywana w jezyku tak starym jak stworzenie. Zajmij się swoją karmą a reszta zajmie się sobą samą.

Mądre? Zatem niech dzisiejszy dzień będzie czystym słońcem i miłością, spokojem i spełnieniem, uśmiechem i dobrocią.

A w ramach tego spróbujcie naszego Tulsi jedzonka 🙂 🍋🌤️🌱

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas lub każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia🍋🌤️🌱