🌶️⛅ 🌱Poniedziałek 27.04.2020 i my nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🌶️⛅ 🌱 Widzicie to słoneczko na niebieściutkim niebie? To samo słoneczko na tym samym niebie świeci dla wszystkich nas. Świeci w Indiach, świeci w Polsce i świeci w Australii. Wystawcie więc swoje buziale do słoneczka, pociągnijcie życiodajnej energii, poczujcie radochę i moc w sercu. To jest antidotum na wszystkie smuteczki i strachy. Słoneczne słońce, niebieskie niebo, cudowna zieleń (widzieliście ten kolor młodych listków na kasztanowcach?), uśmiech w oczach, w ustach wesołe „dzień dobry ” do każdego kogo mijacie i PONIEDZIAŁEK jest cały nasz.

A i zamówcie coś z Tulsi na obiadek bo to będzie „wisienka na torcie” . W każdym momencie dzisiejszego dnia możecie zadzownić i odebrać z Tulsi pycha jedzonko. Zadzowń 🌶️⛅ 🌱

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia🧅🕒🌿