🌤️👩‍👧‍👦🌳Niedziela 04.10.2020 -Gotujemy dla Was,szykujemy na wynos i dowozimy do domu, Tulsi otwarta na miejscu i w ogródku – Dzisiaj specjalna okazja – indyjski „Pav Bhaji”🛍️🍽️🏍️

Pav Bhaji – Sunday Special w Tulsi

🌤️👩‍👧‍👦🌳Niedziela 04.10.2020 -Gotujemy dla Was,szykujemy na wynos i dowozimy do domu, Tulsi otwarta na miejscu i w ogródku 🛍️🍽️🏍️oraz specjalna okazja na spróbowanie indyjskiego Pav Bhaji 🙂

Dzisiaj zapraszamy Was na Pav Bhaji.

Pav bhaji to streetfood-owe warzywne curry podawane z podpiekanym chlebem. Pav oznacza właśnie chleb, a bhaji-warzywa. Istnieje wiele wersji pav bhaji. Urodziło się w Mumbaju ale „zaraziło” swym smakiem całe Indie i teraz można je zjeść w tysiącach małych uliczek Mumbaju ale też Delhi i innych miastach i wsiach całych wielkich Indii. Jak to zwykle w Indiach potrawa ma tysiace wersji, smaków i sposób przyrządzania. Ale zawsze charakterystycznej potrawce z warzyw towarzyszy bułeczka albo dwie, posiekana cebulka, kawałek cytrynki i …odrobina prawdziwego masełka na warzywkach niczym wisienka na torcie.

Dzisiaj i jutro Pav Bhaji przyrządzamy w Tulsi. Ciekawych smaku albo tych co wiedzą co dostaną zapraszamy serdecznie.

🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳
Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 do 21:00 i możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz. Możecie też zjeść już na miejscu lub w naszym zielonym ogródku Tulsi.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia ☀️

#niedziela #tulsi #domaniewska #hindus #najlepszy #lunch #zjesc #restauracja #najlepszahinduska