🌍🌱🌄Środa 22.04.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🌍🌱🌄 Dzisiaj obchodzimy Dzień Ziemi, Dzień Matki Ziemi. Nie trzeba wiele tłumaczyć.

Vasant V. Pranjpe napisał w swojej książce o Terapii Homa, którą bardzo polecamy do przeczytania ( napisał to juz w 1989 roku ):

„Jesteśmy świadkami ogromnego wyniszczenia naszej planety. Obserwujemy wzrost zachorowalności na różne choroby, szerzą się choroby śmiertlene, na które nikt nie zna lekarstwa, a pomimo tego ludzie dalej wiodą żywot szaleńców sądząc, że mogą bezpkarnie wszystko niszczyć i zatruwać. … Nadszedł czas, w którym całe społeczeństwo zmuszone jest do dokonywania zmian i powrotu do dawnego sposobu życia. Nadszedł czas przywrócenia naukowej wiedzy Wed” . Terapia Homa, Agnihotra, Ajurweda… dzisiaj jest bardzo dobry dzień na poczytaniu trochę o tym.

Dzisiaj jest też bardzo dobry dzień by połączyć to indyjskim smakiem naszych Tulsi potraw. Zachęcamy. Namaste 🌍🌱🌄

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia 🌍🌱🌄