🌍🌤️🌳Sobota 29.08.2020 -Gotujemy dla Was,szykujemy na wynos i dowozimy do domu, Tulsi otwarta na miejscu i w ogródku 🛍️🍽️🏍️- Ostatni weekend WAKACJI !

🌍🌤️🌳 Sobota 29.08.2020 -Gotujemy dla Was,szykujemy na wynos i dowozimy do domu, Tulsi otwarta na miejscu i w ogródku 🛍️🍽️🏍️ i przypominamy, że to OSTATNIA SOBOTA TYCH NIEZWYKŁYCH WAKACJI.

Warto to zaakcentować fajnym obiadem „wakacyjnym i egzotycznym’ u nas w Tulsi. Takiego weekendu, takich wakacji, takiego czasu już na pewno nigdy więcej nie będzie. Będzie inaczej ale już nie tak.

Pogoda ok. Ciepło jest. Nie pada ale i nie pali więc…. idealnie na obiad w Tulsi. Zapraszamy. Namaste

U nas, w Tulsi bo za chwilę zaczynamy i do wieczora będzie się można najeść po indyjsku i napić indyjskimi napojami. Znacie piwo KAMASUTRA? PRZE PRZE PRZE PYSZNE 🙂

🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳
Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 do 21:00 i możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz. Możecie też zjeść już na miejscu lub w naszym zielonym ogródku Tulsi.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia ☀️

#weekend #sobota #tulsi #hindus #mokotow #domaniewska #indyjskie #najlepsze #lunch #brunch #obiad #warszawa