☘️🌤️🦆Niedziela 14.06.2020 DŁUGI WEEKEND ale my gotujemy dla Was,szykujemy 🛍️ na wynos i 🏍️dowozimy do domu, Tulsi otwarta na miejscu i w ogródku 🍽️

☘️🌤️🦆 Nie jest już tak gorąco, łapiemy oddech, temperatura w sam raz na spacer i obiadek w Tulsi. Tym bardziej że mamy „piwno-winną” promocję -20% na te napitki. Dorzucamy jeszcze dzisiaj każdy napój typu pepsi, sok (but. 02l) tylko za 3 zł. Jak weekend to weekend.

A jeśli dzisiaj wracacie z zielonej weekendowej trawki to proponujemy zadzownić, zamówić i po drodze odebrać coś na kolację albo późniejszy obiad. Kto ma siły stać przy kuchni i gotować w takim momencie. Zostawcie więc to nam. Tak tylko sugerujemy 😉

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz. Możecie też zjeść już na miejscu lub w naszym zielonym ogródku Tulsi.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia☘️🌤️🦆