☀️🌎🌳Sobota 13.06.2020 DŁUGI WEEKEND ale my gotujemy dla Was,szykujemy 🛍️ na wynos i 🏍️dowozimy do domu, Tulsi otwarta na miejscu i w ogródku 🍽️

🧅🕒🌿 Dobrej soboty, czekamy na Was, jest gorąco, wiemy, wiemy.
Nam też jest gorąco i z tej gorączki już od wczoraj i do jutra przygotowaliśmy dla Was piwo (wszelkiej maści) z ceną o 20% niższą oraz lekkie greckie wino (jak przystało na krótkie greckie wakacje) też o 20% taniej. Może poczujemy odrobinę schłodzenia.

A jeśli się wybieracie na „zieloną trawkę” to doradzamy zamówić coś u nas do kolację czy grill. Wszystkie sosy się fantastycznie odgrzewa a kurczak z pieca tandoori tylko na moment trzeba położyć na grill i jest PYCHOTA nad PYCHOTAMI. Tak tylko sugerujemy 😉

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz. Możecie też zjeść już na miejscu lub w naszym zielonym ogródku Tulsi.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia🧅🕒🌿