‍‍ Drogie Mamy – kochaliśmy, kochamy i będziemy kochać Was wszystkie. Zawsze ‍‍

W wielkim skrócie. Życie  jako dar życia jest najcenniejsze, wiedzą i czują to wszyscy.  Bez daru życia nie istniejemy w tym wymiarze. Nie ma nas.  Jeśli to taki skarb   to czy  Wielki Stwórca  powierzyłaby coś najcenniejsze komuś niezaufanemu, nieodpowiedzialnemu, niegodnemu opiekę nad tym?   Wybrał tego , kto będzie godny, odpowiedzialny i zaufany by  opiekować się jego  największym skarbem. Wybrał Kobietę.  Dał Kobiecie prawo  i sekret dawania życia, dał odpowiedzialność, mądrość i możliwość sprostania.  Dał Kobiecie możliwość bycia Matką.

A my myślimy, że to pikuś. Że to nic takiego bo robi to prawie każda kobieta. Traktujemy to jak oczywistą oczywistość i nic niesamowitego. A to jest niesamowite i wielkie. Nie odkrycie żarówki czy zabicie 30 wojowników w ustawce wojennej. Danie komuś życia w bólach i bycia przy nim w doli i niedoli (patrz Matki w Sejmie teraz – Dla Was Panie dzisiaj po stokroć życzenia od serca)

Jak to możliwe, że „urodzenie” firmy jest dużo cenniejsze w naszej mentalności niż urodzenie człowieka? Że za kierowanie biznesem dostaje się coraz większe wynagrodzenia a … „życie” poprostu „pielęgnuje, karmi, przewija …  się samo”?

Drogie Kobiety – Mamy. Bez Was nic, nigdy i nigdzie. Docencie się. Zauważcie jak ważne jesteście. Co robicie dla nas,  czasami bezrozumnych, ludzi.

Kochane Mamy, czasami jesteście zagubione, czasami zaorane, czasami niezrozumiane i szukujące. I to też jest ok bo  jesteście też poza wszystkimi ludźmi. Ale jesteście Wielkie w swej mocy, sile i intuicyjnej mądrości.

‍‍ Drogie Mamy – kochaliśmy, kochamy i będziemy kochać Was wszystkie. Zawsze ‍‍