🛍️🌧️🌱Wtorek 05.05.2020 a my nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🛍️🌧️🌱 Jaki piękny deszcz nas dzisiaj przywitał. Przynajmniej w Warszawie. Potrzebny, delikatny, czyszczący. Posłuchajcie szelestu spadających kropel, szumu mokrej ulicy, spokoju płynącego z niebo.

Zróbmy dzisiaj w naszej głowie właśnie taki zmywający deszcze, niech nasze myśli przysiadą nieco, niech nasze lęki i strachy spłynął do ziemi i niech ziemia się nimi zajmie. A my popatrzmy sercem, niech słońce wydobędzie się z naszych oczu. Wszechświat w tym dzisiejszym deszczu jest taki piękny.

A w ramach koloru, zapachu i smaku dodajcie do dzisiejszej rzeczywistości naszych dań zamówcie obiad z Tulsi 🛍️🌧️🌱

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas lub każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia🛍️🌧️🌱