Tulsi ma rok ! Urodziny Tulsi 22 kwietnia (sobota) 2017

Aż trudno uwierzyć, że to rok !anniversaryCandle

Pełny rok od kiedy Tulsi  kuchnia „wypuściła” pierwsze oficjalne indyjskie danie „made in Tulsi. To był piątek 22 kwietnia 2016 roku.  I zaczęła się wtedy dla nas, dla Tulsi i mamy nadzieję, dla wszystkich tych którzy wtedy z nami stawiali pierwsze tulsikowe kroki , ogromna przygoda. Przygoda, wyzwanie, szansa.

Będzie o czym rozmawiać podczas spotkania. Bo mamy nadzieję, że spotkanie będzie.

Zapraszamy Państwa z okazji naszych pierwszych urodzin na poczęstunek. Tak jak pierwszego dnia w 2016 roku tak i tym razem będzie okazja spróbować kilku prawdziwie indyjskich potraw, sprawdzić czy rzeczywiście wszystko takie ostre i pikantne. A może nie? Przygotujemy coś przekąskowego na początek, coś słodkiego na koniec, będziemy my, będą nasi sąsiedzi, będą przyjaciele i znajomi. Będzie okazja porozmawiać, posłuchać, zobaczyć, dotknąć. Zapraszamy z dziećmi bo mamy kącik z zabawkami. Zapraszamy też miłośników Indii i indyjskich klimatów bo mamy całkiem fajny zbiór książek i albumów o Indiach.

 

No tak ! A kiedy?!

 

Zapraszamy Państwa w najbliższą sobotę 22 kwietnia 2017 roku o godz. 19.00.

Do godz. 18.30 Tulsi będzie działać normalnie. O 19:00 otwieramy się w dniu jutrzejszy po raz drugi dla naszych Gości, Przyjaciół, Znajomych, Fanów, Wierocznica 1 tulsi -2lbicieli, Ciekawych i Sceptycznych… słowem czekamy na WSZYSTKICH 🙂