Startujemy z naszą Tulsi Przestrzenią do zagospodarowania – Komu potrzeba ?

Kochani, ruszyliśmy z naszą Tulsi na Ursynowie. Wiadomo, restauracja indyjska. Ale tym razem obudziliśmy nasze stare marzenie być być nie tylko indyjską restauracją ale też miejsce zwanym Małymi Indiami i Przestrzenią Rozwoju Osobistego. Czemu tak? Bo Indie ze swoją wiedzą, mądrością, doświadczeniem są żródlem i korzeniami wielu nauk, wielu filozofii i wiedzy o życiu. W jakiś sposób wszystko można powiązać z tym ogromnym i pięknym krajem. Sami będziemy organizować warsztaty, pokazy, spotkania i eventy i będziemy Was zapraszać ale .. mamy też cudną dużą przestrzen i chcemy się nią podzielić, udostępnić, zaoferować.
Jeśli robicie coś w Warszawie, na Ursynowie, potrzebujecie miejsca pod dachem, w indyjskim kolorowym energetycznym stylu to Tulsi jest dla Was. Jeśli potrzebujecie sali na urodziny, chrzciny, inne balety oto ona. Jeśli chcecie zrobić prywatny pokaz filmu, slajdowiska czy inne wykładu – oto miejsce dla Was. Oto to miejsce. . Przemyślcie sprawę
Tulsi Ursynów (Pasaż Stokłosy 11, Ursynow, Metro Ursynów)
Bardzo wygodny 🚍 dojazd:Metro Stacja Metra Ursynów – 10 m,Autobus Linie: 136 179 195 715 737 N01 N03 N37 N34Rowerem, hulajnogą: bardzo wygodna scieżka rowerowe wzdłuż al. Ken, stacja rowerów Veturilo tuż przy naszej Tulsi.Samochodem: mamy parking tuż pod Tulsi i wokół pełno miejsc parkingowych oraz strzeżony parking Parking P+R Parkuj i Jedź Metro Ursynów w odległości 50 m
Oferujemy wynajem 🏘️ sali od godz. 8:00 do 20:00 bo czasami i jednego dnia za mało by „nauczyć się” czy „wypowiedzieć” wszystko. Od poniedziałku do niedzieli.
Udostępniamy sale ale też możliwość ☕ napicia się czego i 🍲zjedzenia w międzyczasie.
Możemy zaproponować ☕ bufet kawowy, catering obiadowy, szwedzki stół albo zjedzenie obiadu z Menu w drugiej naszej sali.
Dania 🍲 wegańskie, wegetariański i mięsne, zupy, przekąski i dania główne. Dania kuchni indyjskiej i ajurwedyjskiej
Chętnych zapraszamy do wysłania zapytania o termin i ceny
kontakt@tulsirestauracja.pllub telefony ☎️tel. 797 648 384 lub tel. 797 648 664
IDEALNE MIEJSCE NA TWOJE WARSZTATY, SZKOLENIE, SPOTKANIE
SALA 1 (ok 120m2)
Jedna z nich, duża na 80 miejsc siedzących z możliwością łatwego zwiększenia do 100. Przy stolikach rozdzielonych albo przy jednym długim wspólnym stole. Możliwość zrobienia bufetu dla grup zorganizowanych i przy rezerwacjach grupowych. Mamy placyk zabaw (to oczywiste, bo Indie to dzieci, rodzina, wielopokoleniowe biesiadowanie). Mamy krzesełka dla maluchów i dużo zabawek dla mniejszych i większych dzieci.
.

SALA 2 (ok 60m2)
To idealna sala na wykłady, szkolenia, warsztaty. Ustawna, z dużymi możliwościami pomieszczenia wielu osób. Mały podniesony podest ułatwia prowadzenie wykładu czy warsztatu. Po usunięciu mebli idealna do zajęć na matach czy poduszkach. Mamy ekran, projektor więc i pokazy filmów, slajdowiska czy inne prezentacje będą łatwe do przeprowadzenia.
Dodatkowym atutem jest możliwość odizolowania się od pozostałej części restauracji a jednocześnie skorzystanie z możliwości zjedzenia na miejscu, w przerwie posiłku (wegańskiego, wegetariańskiego czy mięsnego). Możemy też przygotować posiłki w formie bufetu ora bufet kawowy. Wszystko jest możliwe.
http://tulsirestauracja.pl/wynajem-sal/

Proponujemy wynajem sali z wielu wariantach ustawiania stolików i krzeseł:

Stoliki i krzesła w ustawieniu RESTAURACYJNY, stoliki oddzielne od 2 do 6 miejsc (w tym ustawieniu do 40 miejsc siedzących)
Krzesła w ustawieniu TEATRALNYM , krzesła ustawione w rzędach w stronę małej sceny i ekranu, jak w kinie czy teatrze, bez stołów (w tym ustawieniu do 50 miejsc siedzących)
Stoliki i krzesła w ustawieniu LITERY U , krzesła po obu stronach stołów, idealny na komunie i tego typu rodzinne imprezy (w tym ustawieniu do 28 miejsc siedzących + możliwych 10 dodatkowych na podniesieniu)

Stoliki i krzesła w ustawieniu RÓWNOLEGŁYM , 2 długie stoły z krzesłami po obu stronach stołów (w tym ustawieniu do 28 miejsc siedzących + możliwych 10 dodatkowych na podniesieniu)

Stoliki i krzesła w ustawieniu SZKOLNYM stoliki i krzesła w rzędach skierowane na tablice, ekran i wykadowcę, idealne na warsztaty i wykłady (w tym ustawieniu do 18 miejsc siedzących + możliwych 10 dodatkowych z boku stołu)

Stoliki i krzesła w ustawieniu WARSZTATOWYM, duże stoły ustawione w zwartym prostokącie, krzesła dookoła. Idealne na warsztaty manualne i pracę w grupie (w tym ustawieniu do 16 miejsc siedzących + 2×6 miejsc dodatkowe stóły )

Krzesła w ustawieniu KRĄG na medytacje i prace w grupie (w tym ustawieniu do 36 miejsc siedzących )
Przestrzeń w PUSTA PODŁOGA na medytacje i prace w grupie (w tym ustawieniu do 14-20 miejsc leżących )
Kontakt do naskontakt@tulsirestauracja.pllub telefony ☎️tel. 797 648 384 lub tel. 797 648 664