☀️🌎🌳Sobota 23.05.2020 gotujemy dla Was,szykujemy 🛍️ na wynos i 🏍️dowozimy do domu ( ale bez opcji 🍽️ na miejscu – do odwołania)

☀️🌎🌳 „Każdego ranka musisz wstawać z determinacją, jeśli chcesz iść do łóżka z satysfakcja” [George Horace Lorimer]

No i tak, pewnie dzisiejsze wstawanie macie już za sobą. Jutro następna taka szansa. A jakie macie dzisiaj plany? Czego się dzisiaj nie możecie doczekać? Na myśl o czym się dzisiaj się cieszycie? Co wywołuje dzisiaj Wasz uśmiech? 😊

No mamy nadzieję, że to nasze Tulsi jedzonko jest jednym z takich planów na dzisiaj. Choć może też spacer z najbliższymi , wyprawa na łąki, przytulenie się do drzewa. A w drodze powrotnej zamówcie coś od nas, odbierzcie lub dowieziemy. ☀️🌎🌳

Zadzwońcie i zamówcie na konkretną godzinę. Odbierzecie w powrotnej drodze. Albo jakoś inaczej. W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia☀️🌎🌳