🌍🌤️🌳Sobota 03.10.2020 -Gotujemy dla Was,szykujemy na wynos i dowozimy do domu, Tulsi otwarta na miejscu i w ogródku 🛍️🍽️🏍️ – Dzisiaj super okazja – spróbuj indyjskiego „Pav Bhaji”

Pav Bhaji – wegetariańskie danie, pyszność z indyjskiej ulicy (całych Indii)

🌍🌤️🌳 Sobota 03.10.2020 -Gotujemy dla Was,szykujemy na wynos i dowozimy do domu, Tulsi otwarta na miejscu i w ogródku 🛍️🍽️🏍️ 

Postanowiliśmy nie marnować więcej czasu i jeśli nie można pojechać do Indii to Indie „przyjedziemy” do nas. Takie proste, uliczne, najpyszniejsze, najpopularniejsze i najczęściej jadane wtedy kiedy wędrujemy po Indiach. Od tego weekendu w każdy weekend pojawi się u nas jedna z ulicznych smakowitości Indii.

Dzisiaj zapraszamy Was na Pav Bhaji.

Pav bhaji to streetfood-owe warzywne curry podawane z podpiekanym chlebem. Pav oznacza właśnie chleb, a bhaji-warzywa. Istnieje wiele wersji pav bhaji. Urodziło się w Mumbaju ale „zaraziło” swym smakiem całe Indie i teraz można je zjeść w tysiącach małych uliczek Mumbaju ale też Delhi i innych miastach i wsiach całych wielkich Indii. Jak to zwykle w Indiach potrawa ma tysiace wersji, smaków i sposób przyrządzania. Ale zawsze charakterystycznej potrawce z warzyw towarzyszy bułeczka albo dwie, posiekana cebulka, kawałek cytrynki i …odrobina prawdziwego masełka na warzywkach niczym wisienka na torcie.

Dzisiaj i jutro Pav Bhaji przyrządzamy w Tulsi. Ciekawych smaku albo tych co wiedzą co dostaną zapraszamy serdecznie.

🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳
Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 do 21:00 i możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz. Możecie też zjeść już na miejscu lub w naszym zielonym ogródku Tulsi.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia ☀️

#weekend #sobota #tulsi #hindus #mokotow #domaniewska #indyjskie #najlepsze #lunch #brunch #obiad #warszawa #pavbhaji