Dzień Jogi w Warszawie i Tulsi Niedziela 17.06.2018 – jesteśmy w Łazienkach (od Myśliwieckiej) od godz. 10

TULSI I JOGA. 

W najbliższą niedzielę tj 17 czerwca Tulsi jedzie  pod namiot.  Z  wystepem solowym na wyjdzie z bazy.  Ale nie daleko bo do Łazienek.

Zabieramy klamoty, namioty i ustawiamy się ze swoim Tulsi -Namiocie na warszawskim festiwalu z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi.

W tym dniu w wielu miejscach bedzie wiele się działo ale tu w Warszawie co roku dzieje się naprawdę wyjątkowo yogowo i fajnie. Dlatego chcemy być w tym miejscu. Chłonąć i dzielić się przepiękną atmosferą tego miejsca, dnia i wydarzenia.  Mamy nadzieję na Wasza obecność.

Szukajcie nas w naszym stoisku. Przygotowaliśmy dużo fajności indyjskich. Wiele z nich to zupełne nowości ale też bardzo wielkie klasyki żywcem wzięte z Indii. W Indiach wszędzie i zawsze a u nas tylko czasami i w niewielu miejscach.

Stawiamy na smaki na widok których Indusom leci ślinka. Kto był w Indiach i nie podróżował wyłącznie po  międzynarodowych 5 gwiazdkowych hotelach z kontynentalnym śniadaniem ten na pewno miał okazję wyprobować takich smaków. My je Wam przypomnimy.

Poza tym to dzień Jogi i Ayurvedy. Co to Ayurveda? Jest okazja by się dowiedzieć własnie w niedzielę 17 czerwca 2018

Dzień Jogi

Łazienki Warszawskie, od strony ul. Myśliwieckiej, vis a vis Ambasady Indii.

od godz. 10-18.

https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/wydarzenia/miedzynarodowy-dzien-jogi-2018