👨‍🏫 Spotkanie i wykład Dr. Ram Vaidya „Humanizm w hinduizmie, wedancie i filozofii dżinizmu” Wtorek 23.05.2023 godz. 18:00 w Tulsi Ursynów

Event Start Date:
23/05/2023
Event End Date:
23/05/2023
Event Venue:

Spotkanie i wykład Dr. Ram Vaidya „Humanizm w hinduizmie, wedancie i filozofii dżinizmu” – Wtorek 23.05.2023 godz. 18:00 w Tulsi Ursynów

Coraz ambitniejsi się stajemy. I z ogromną radością ogłaszamy, że mamy zaszczyt być gospodarzem niezwykłego wydarzenia i spotkania u nas w Tulsi na Ursynowie. Jeśli macie choć odrobinę więcej dowiedzieć się hinduizmie, wedancie czy filozofii dżinizmu to oto zapraszamy Was na spotkanie
Naszym Gościem będzie Dr Ram Vaidya
Dr Ram Vaidya pochodzi z Nagpur w Bharacie.
Ukończył z wyróżnieniem studia z sanskrytu, filozofii i psychologii oraz studia podyplomowe z sanskrytu uzyskawszy I klasę na Uniwersytecie w Nagpur. Odznaczony został 3 złotymi medalami.
Doktorat obronił w sanskryckim darśanie specjalizując się w „Integralnym humanizmie w filozofii wedanty i dżinizmu”.
Swayamsevak (wolontariusz) od dzieciństwa, a od 1998 roku publicysta i propagator wedanty i dżinizmu. W 1999 roku przeniósł się do Wielkiej Brytanii by wesprzeć Hindu Swayamsevak Sangh (HSS), non-profit organizację wspierajcą socjalnie, edukacyjnie i kulturalnie Hindusów mieszkających poza Indiami. Początkowo w strefie europejskiech by ostatecznie w 2011 roku zostać światowym koordynatorem tej organizacji.
Dr Vaidya pokazuje w jaki sposób zasady filozofii hinduskiej mogą być stosowane w praktyce, aby mieć spełnione życie. Podkreśla znaczenie służby (Karma Joga) i organicznego społeczeństwa, które rozwija się najpiękniej, gdy ludzie są dla siebie życzliwi. Czyż nie tego nam brakuje i tego nam potrzeba?
Skorzystajmy zatem o możliwości spotkania się z Dr. Vaidya i okazji dowiedzenia się trochę więcej o hinduizmie, wedancie i filozofii dżinizmu. Spotkanie odbędzie się u nas w Tulsi, w sali wykładowej jutro czyli we wtorek, 23.05.2023 o godz. 18:00. Wstęp oczywiście wolny.
Mam nadzieję, że zobaczymy się wszyscy. Już nie możemy się doczekać.
Namaskar,
We’re happy to inform everyone that we’ve the privilege of meeting and hosting an event with

Dr. Ram Vaidya

Originally from Nagpur, Bharat.
Graduation with Merit in Sanskrit, Philosophy & Psychology and Post Graduation in Sanskrit- Stood first class first in Nagpur University. Awarded with 3 Gold Medals.
Ph.D. in Sanskrit Darshan specializing in ‘Integral Humanism in Vedanta and Jain Philosophy’.
Swayamsevak since childhood, became Pracharak in 1998. He moved to U.K. in 1999 for Hindu Swayamsevak Sangh (HSS).
He was Pracharak for the Europe Zone before becoming Sah Samyojak ( World Joint coordinator of HSS) in March 2011.
Let us avail this opportunity to interact with him and know a little more about Hinduism, Vedanta and Jain Philosophy.
Hope to see you all
@Tulsi restaurant Urśynów