🦅Dzisiaj w Poniedziałek 27.05.2019 nasze Tulsi odpoczywają 🦅(Tulsi Mokotów i Tulsi Ursynów) 🦅Zapraszamy jutro, we wtorek od 11:00.

Dzisiaj jest poniedziałek. Tradycyjnie w poniedziałki odpoczywamy. Pracujemy nad tym by i w poniedziałki być z Wami ale na razie jest ciężko.

Dzisiaj jest poniedziałek. (27.05.2019 ) 🦅Tradycyjnie w poniedziałki odpoczywamy. Pracujemy nad tym by i w poniedziałki być z Wami ale na razie jest ciężko.
Musimy wzmocnić ilościowo ekipę. Szukamy odpowiedzialnych i energicznych „człowieków” i najlepiej chodzących po ziemi. Wiemy, że to teraz bardzo trudne bo chyba wszystko już zwariowało na tym świecie ale jeszcze mamy nadzieję.
🦅 Gdyby ktoś widział takiego orła w sobie lub w innym 🦅 do zagospodarowania … to prosimy o kontakt z nami(mail, priv, tel, osobiście)
A dzisiaj odpoczynek. Bo wczoraj daliście nam czadu. Tyle MAM wykarmiliśmy wczoraj, że kto by pomyślał, że tyle Mam jest na świecie 😉 Ale było cudownie. Dlatego do zobaczenia jutro od 11:00 i mamy nadzieję na „powtórkę z rozrywki”

15-22 kwietnia 2019