🥭😊🍀Czwartek 21.05.2020 gotujemy dla Was,szykujemy na wynos i dowozimy do domu ( ale bez opcji na miejscu – do odwołania)

🌍🌱🌄 Namaste,

Słoneczko przypomina nam, że to może być naprawdę cudowny dzień. Z ogromną ilością możliwości, szans, okazji i potencjalnie spełnionych marzeń. Zaufaj sobie. I zrób coś wreszcie tak jak chcesz, dla siebie.

Anthony de Mello powiedział kiedyś: ” Częścią przebudzenia jest to, abyś przeżył swoje życie tak, jak chcesz i zrozumiał, że to nie jest egoistyczne” Przemawia?

To może też zechcesz dzisiaj zjeść coś przepysznego, indyjskiego, czegoś czego jeszcze nie jadłeś? 🌍🌱🌄

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Dzisiaj nadal nasze stoliki w środku i ogródku pozostają zamknięte.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia🌍🌱🌄