🙏🍵🍛 01.11.2022 Sroda – Wszystkich Świętych ale my zapraszamy do Tulsi Ursynów (Pasaż Stokłosy 11) na rodzinny obiad po indyjsku. Tulsi otwarta w godz. 12-22 i gotujemy na pełnej parze :) W Indiach dzisiaj piękne Święto Karva Chaut !

🙏🍵🍛 01.11.2022 Sroda – Wszystkich Świętych ale my zapraszamy do Tulsi Ursynów (Pasaż Stokłosy 11) na rodzinny obiad po indyjsku. Tulsi otwarta w godz. 12-22 i gotujemy na pełnej parze 🙂 W Indiach dzisiaj piękne Święto Karva Chaut !:)
Wszystkich Świętych dzisiaj. Może być smutno bo przecież nic bardziej nie przypomina, że nie ma już kogoś z nami niż ten dzien. Ale może być tez wspaniale bo przecież możemy przypominać sobie wesołe, mądre i zabawne chwile z tymi już nieobecnymi. Może opowiadać młodemu pokoleniu, może im przekazać cenne wskazowki. Idźcie, zapalcie światełka, postawcie kwiatucha i potem przyjdźcie do nas na rodzinny obiad, bo nic bardziej indyjskiego jak właśnie współny rodzinny posiłek. Dzisiaj w tym samym momencie i dniu w Indiach obchodzą święto Karva Chaut – coroczne święto hinduistyczne obchodzone cztery dni po pierwszej pełni następującej po równonocy jesiennej. Obchodzone jest przez kobiety, które modlą się wtedy za swoich mężów. Cały dzień poszczą, dopiero po wschodzie księżyca, gdy mąż da im coś do zjedzenia i do wypicia, mogą zacząć wspólny posiłek. Pogadamy o tym. Wpadnijcie, zjedzcie razem, zobaczcie się z nami.
Czekamy na Wasze telefony, rezerwacje i zamówienia.
W sumie tez chętnie dowieziemy Tulsi obiad też do Waszego domu 🙂 Tylko musicie zamowić a to zajmie Wam 2 minuty.
Na naszej stronie możecie sprawdzić jakie dania możemy Wam ugotować
http://tulsirestauracja.pl/tulsi-menu/
lub przez aplikacje dedykowane
dla Tulsi Mokotów : https://tulsi-mokotow.order.dish.co/menus
dla Tulsi Urysnów: https://tulsi-ursynow.order.dish.co/menus
Można też po prostu dzwoniąc do Tulsi
Tel 797 648 384 lub 797 648 664
Dostawy realizujemy każdego dnia od godz. 11.00 do21.30
Wszystkie dostawy (niezależnie czy liczone z Tulsi Mokotów czy Tulsi Ursynów ) : w granicach 3 km – 6 zł , w granicach 3-6 km 11 zł, w granicach 6-9 km – 16 zl , w granicach 9-12 km – 26 zł.
Kierowca będzie miał ze sobą nie więcej niż 30 zł. Możliwość płatności kartą, blikiem.
#hindus #tulsi #mokotow #mordor #sobota #niedziela#naszybko #obiadnawynos #nawynos #curry #tulsi #domaniewska #hindus #lunch #najlepszylunch #mordor #mokotow #mokotowlunch #warsaw #pureindia #tulsi #tulsirestauracja #tulsiursynow #tulsipasazstoklosy #metroursynow #ursynow #mordor #domaniewska #hindus #najlepszyhindus #nalepszeindyjskie #indyjskarestaracja #indyjska #lunch #karta