🌶️⛅ 🌱Poniedziałek 20.04.2020 i my nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🌶️⛅ 🌱 Indyjskiego pochodzenia Ajurweda mówi wyraźnie, że najlepsze co możemy dla siebie zrobić (i dla świata też) to współgrać się z naturą, czerpać z niej mądrosć i dary, harmonijnie współistnieć i kochać ją na wszystkie możliwe sposoby. Zieleń i brąz drzew, zapach kwiatów, kolory nieba, łąk, wody daje nam spokój i akceptację na różnorodności jaka w świecie istnieje. Na wszystko jest miejsce, na każdą inność, unikalność i wyjątkowość. Naszym zadaniem jest tylko to uszanować zarówno w sobie jak i w innych. Cenna jest każda osoba z takim podejściem do świata. Jesteś jedna z nich? Masz możliwość iść dzisiaj popatrzeć na budzącą się przyrodę? Idź.

Po drodze możesz odebrać z Tulsi pycha jedzonko. Zadzowń 🌶️⛅ 🌱

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia