☀️🌎🌳Sobota 30.05.2020 gotujemy dla Was,szykujemy 🛍️ na wynos i 🏍️dowozimy do domu oraz z opcją zjedzenia na miejscu 🍽️ (a w ogródku jak pogoda pozwoli)

☀️🌎🌳 Namaste, tu Tulsi

mamy świetną wiadomość: od dzisiaj otwieramy się praktycznie w całości, będą dowozy, odbiory osobiste ale też i możliwość zjedzenia u nas przy stoliku i w ogródku (jeśli pogoda i deszczyk pozwoli) ale już prawie prawie normalnie będziemy działać.

Zachowajmy zdrowy rozsądek, dobre nawyki, mycie rączek, noszenie maseczek ale … lęk, strach, obawy to najgorsze co możemy trzymać zbyt długo przy sobie. Niech idzie sobie w świat a my na świeżo zacznijmy cieszyć się życiem i tym co ono fajnego dla nas przynosi. Niech to co było złe odpadnie, niech to co dobre zostanie z nami. Zapraszamy do Tulsi na dobry OBIADEK ☀️🌎🌳

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz. Możecie też zjeść już na miejscu lub w naszym zielonym ogródku Tulsi.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko TEJ SŁONECZNEJ strony życia☀️🌎🌳