🌍🌤️🌳Sobota 10.10.2020 -Gotujemy dla Was,szykujemy na wynos i dowozimy do domu, Tulsi otwarta na miejscu i w ogródku ale z ograniczeniami ilościowymi – damy radę, prawda? 🛍️🍽️🏍️

🌍🌤️🌳 Sobota 10.10.2020 -Gotujemy dla Was,szykujemy na wynos i dowozimy do domu, Tulsi otwarta na miejscu i w ogródku 🛍️🍽️🏍️  niestety z obostrzeniami ilościowymi.

Tzn niestety musimy wprowadzić limit gości na sali do max 20 osób i w ogródku, który z nami będzie jeszcze tylko kilka dni do max 6 osób. Pamiętajcie też o 😷 dopóki nie usiądziecie przy stoliku.

Zachęcamy zatem do zaadoptowania się do tego co mamy i nie możemy zmienić ale jednocześnie do życia dalej swoim rytmem, szczęściem i planami.

Zamawiajcie Państwo na dowóz, dzwońcie i zamawiajcie na wynos czyli z odbiorem osobistym. Wdrożyliśmy kolejne środki ostrożności 😷 by wszystko odbywało się jak najmniej kontaktowo, najbezpieczniej przy braku strat smakowych i „atmosferycznych”.

Nie takie rzeczy już przetrzymaliśmy, przetrwamy i tym razem jeśli wzajemnie będzie się do siebie uśmiechać (to widać przecież w oczach, maseczki 😷 niczego tu nie zmieniają) i nauczymy się głośno mówić przez te maseczki 🙂 Ważne żebyśmy jedli dużo uodparniających potraw. A u nas kurkumy, imbiru, cebuli i czosnku po kokardy.

Wasze zdrowie naszym najwyższym priorytetem i zadaniem

🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳🌍🌤️🌳
Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 do 21:00 i możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz. Możecie też zjeść już na miejscu lub w naszym zielonym ogródku Tulsi.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia ☀️

#weekend #sobota #tulsi #hindus #mokotow #domaniewska #indyjskie #najlepsze #lunch #brunch #obiad #warszawa