Piątek 10.04.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu 🧄🙃🥬

🧄🙃🥬 „Największą rzeczą, jakiej dokonuje na tym świecie człowiek jest..widzenie. Wyraźne widzenie jest jednocześnie poezją, proroctwem i religią” [John Ruskin] i „Piękno jest w oczach patrzącego” [Margaret Wolfe Hungerford] Jako Tulsi jesteśmy przekonani z głębi serca, że te dwa cytaty są prawdziwe. Był jeszcze jeden mem na fb, że „nasze ilość naszego szczęścia żależy od sposobu w jaki patrzymy na świat”. Na pewnym poziomie postrzegania nie jest wesoło teraz ale jest wiele innym poziomów i punktów widzenia gdzie świat jest piękny i mądry, mieszkańcy tego świata dobrzy i współczujacy a naszego szczęścia leży tam wbród. Może to dobry moment aby wejść na ten poziom życia? 🧄🙃🥬

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Ps. Jutro i pojutrze (sobota 11.04 i niedziela 12.04.2020) jesteśmy zamknięci. Wracamy do gotowania w poniedziałek 13.04.2020 i od godz. 12:00 stęsknionych naszego jedzenia zapraszamy.

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com albo pyszne.pl (ale tutaj tylko z odbiorem osobistym)

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia 🧄🙃🥬