Podróże – Indyjskie opowieści z miejsc

IMG_3667Prawie każdy, choć nie każdy, może powiedzieć o sobie, że jest miłośnikiem podróży, poznawania ludzi, miejsc, kultur. Pewnie z tych co tak mówią większość wcześniej czy później zawita do Indii. Z tych co odwiedzą ten wielki kraj pewnie połowa się zakocha na zabój a inni przysięgną sobie „nigdy więcej do Indii”. Taka podobno jest prawda. Indie się kocha lub nienawidzi. My zdecydowanie należymy do tych zakochanych po uszy.

Zakochani po uszy w Indiach ogólnie biorąc , za ich nieobliczalność, nieograniczenie, niewiarygodność, egzotyczność i ogromną różnorodność. Za to, że są ponad 1,5 miliardowym krajem i jakoś to ogarniają.

Zakochani po uszy w Indiach za ich szczegóły, detale, kolory, zapachy, różnorodność, wszechstronność, wielokulturowość.. za to, że można tam zachwycić się nadal drobnymi, niewidocznymi rzeczami i stanąć w zachwycie przed innymi wielkimi.

Tak się składa, że oprócz zachwytu i miłości do indyjskiej sztuki kulinarnej mamy też duże doświadczenie w podróżach po Indiach. Zwiedzamy i jeździmy po Indiach jak Indie długie i szerokie, różnorodne i zaskakujące. Patrzymy na nie indyjskimi oczami ludzi wychowanych tam jak i oczami przybyszów z „innej planety” czyli Polski.

Zwiedzamy, poznajemy, odkrywamy, pokazujemy innym, zachwycamy się, dziwimy, rozumiemy i nie możemy pojąć… Incredible Indie! Ktoś był genialny wymyślając ten slogan.

Gaduły z nas. I to zakochane w Indiach. Mamy tyle Wam do opowiedzenia.

Ale też wiemy, że i Wy macie wiele do opowiedzenia, pokazania, polecenia. Byliście w Indiach? Gdzie? Kiedy? Jakie wrażenia, wspomnienia, zdjęcia?  Czy przyjdziecie do nas, pokazać na większym ekranie, swoją wyprawę do Indii? Podzielicie się swoimi obrazami, opowieściami? Zorganizujemy Wam slajdowisko, przygotujemy indyjskie przekąski, znajdzie się coś indyjskiego do popicia przekąsek. Tylko nas zawiadomcie, że chcecie.

A my? My mamy nasze wspomnienia, nasze „pikczersy” do pokazania. I nie zawahamy się ich użyć 🙂  ! Tutaj na naszej stronie 🙂