🥭😊🍀Czwartek 14.05.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

🥭😊🍀 Mówi sie, że drzewa nie zamartwiają się o spadające kwiaty i liście. Skupiają się na tych co mają zakwitnąć w przyszłości. Życie jest nie o tym co było do tej pory ale o tym co nadal może jeszcze się w nim pojawić.

Zaufajmy tym słowom, skupmy się na marzeniach, planach i małych kroczkach teraz, w teraźniejszości, które mogą nas do tych marzeń przybliżyć. I oczywistym jednym z takich kroków jest np zjedzenie pysznego indyjskiego dania Tulsi. 🥭😊

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas lub każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia🥭😊🍀