🙏🍵🍛Przepiękna Sobota ☀️26.06.2021 – zapraszamy do naszej Tulsi Ursynów, Pasaż Stokłosy 11 – mamy same pyszności ☀️☀️☀️

🙏🍵🍛Przepiękna Sobota ☀️26.06.2021 – zapraszamy do naszej Tulsi Ursynów, Pasaż Stokłosy 11 – mamy same pyszności ☀️☀️☀️

Sobota przyszła. Mądrze ją gospodarujcie bo to tylko 24 godziny. Każda minuta ważna więc nie przetrwońcie jej tylko na zakupy. Zaproście też swoich bliskich czy znajomych na obiad, kolację, coś drobnego i … pogadajcie ze sobą. Najlepiej u nas w Tulsi.

Najnowsze badania na temat skutów i efektów „pandemii” mówią, że brak nam po prostu spotkań, rozmów, bycia razem. Umawiajcie się więc, rezerwujcie stoliki, przybywajcie. TULSI URSYNOW na bliskim Ursynowie się poleca w tej kwestii bardzo.

Czekamy na Was i się już doczekać nie możemy 🙂

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszej nowej TULSI NA URSYNOWIE (Pasaż Stokłosy 11, nad metrem Ursynów, bliżej się nie da) Mamy bardzo dużo miejsca i przestrzeni w naszym ogródku, balkonie ale również w środku lokalu. Wokoło mnóstwo miejsc parkingowych, świetny dojazd rowerowy czy via metro.

Mamy zimne lemoniady, piwa alkoholowe i bez, mamy mnóstwo zimny indyjskich shake’ow zwanych Lassi.Dla pewności zadzwońcie i zarezerwujcie stolik choć na pewno każdy się u nas zmieści.

tel 797 648 664 lub tel 797 648 384 lub 797 648 264

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online

#hindus #tulsi #mokotow #mordor #food#gujarati #lunch #sobota#niedziela#zakupy#naszybko#obiadnawynos#nawynos#curry#tulsi#domaniewska#hindus#lunch#najlepszylunch#mordor#mokotow#mokotowlunch#poniedzialek#szybkilunch#najlepszaindyjska#warszawa#indianlunch#thali#warsaw#pureindia #tulsi #tulsirestauracja #tulsiursynow #tulsipasazstoklosy #metroursynow #ursynow #mordor #domaniewska #hindus #najlepszyhindus #nalepszeindyjskie #indyjskarestaracja #indyjska #lunch #karta #hindusdostawa