🙏🍵🍛Gorąca Sobota ☀️19.06.2021 – zapraszamy do naszej Tulsi Ursynów, Pasaż Stokłosy 11 – mamy chłodek w środku ☀️☀️☀️

🙏🍵🍛Gorąca Sobota ☀️19.06.2021 – zapraszamy do naszej Tulsi Ursynów, Pasaż Stokłosy 11 – mamy chłodek w środku ☀️☀️☀️

Upalna Sobota, gorąca, parna, duszna. Można powiedzieć, że jak w Indiach ale w Indiach jakoś inaczej. 30 stopni tam to jeszcze nie upał. Parno ale tego się tam tak nie czuje, duszno i pylasto ale tam to normalna normalność. U nas zatyka człowieka. Lody na każdym kroku i tu i tam, tam dodatkowo jeszcze faluda, gola na każdym kroku. O Gola! Skrobany lód z tysiącem syropów, bakalii i polewek. Uuuu indyjska Gola rządzi światem w taki upał.

Tylko informacyjnie, w środku w Tulsi mamy względny chłodek. Można spokojnie zjeść na miejscu, komórki mózgowe u nas nie mdleją ale też i nie zamarzają. ☀️🥶️☀️

Czekamy na Was i się już doczekać nie możemy 🙂

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszej nowej TULSI NA URSYNOWIE (Pasaż Stokłosy 11, nad metrem Ursynów, bliżej się nie da) Mamy bardzo dużo miejsca i przestrzeni w naszym ogródku, balkonie ale również w środku lokalu. Wokoło mnóstwo miejsc parkingowych, świetny dojazd rowerowy czy via metro.

Mamy zimne lemoniady, piwa alkoholowe i bez, mamy mnóstwo zimny indyjskich shake’ow zwanych Lassi.Dla pewności zadzwońcie i zarezerwujcie stolik choć na pewno każdy się u nas zmieści.

tel 797 648 664 lub tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online

#hindus #tulsi #mokotow #mordor #food#gujarati #lunch #sobota#niedziela#zakupy#naszybko#obiadnawynos#nawynos#curry#tulsi#domaniewska#hindus#lunch#najlepszylunch#mordor#mokotow#mokotowlunch#poniedzialek#szybkilunch#najlepszaindyjska#warszawa#indianlunch#thali#warsaw#pureindia #tulsi #tulsirestauracja #tulsiursynow #tulsipasazstoklosy #metroursynow #ursynow #mordor #domaniewska #hindus #najlepszyhindus #nalepszeindyjskie #indyjskarestaracja #indyjska #lunch #karta #hindusdostawa