💚🖤💚🍲 Czwartek, 03.06.2021 Święto i długi weekend, dzisiaj zapraszamy od godz. 12:00 – dzień bez oferty lunchowej


💚🖤💚🍲 Czwartek, 03.06.2021 Święto i długi weekend, dzisiaj zapraszamy od godz. 12:00 – dzień bez oferty lunchowej

Dzisiaj Święto dla jednych, dla drugi wolny dzień albo wręcz wolny długi weekend, dla trzecić przepiękny dzień odpoczynku, bycia z rodziną, spędzenia czasu „po swojemu”.

My zostaliśmy w Warszawie i dla tych co to też mamy warszawskie plany na te kilka dni chcemy gotować, grillować, tandoorzyć i podawać.

Jako, że koło nas prowadzi szlak Dolinki Służewieckiej, Kopy Cwila, Parku Dinzoaurow i trasa do Lasu Kabackiego, liczymy na wasze 'wpadnięcie” przy okazji lub z okazji lub specjalnie, szczególnie i tylko do nas.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszej nowej TULSI NA URSYNOWIE (Pasaż Stokłosy 11, nad metrem Ursynów, bliżej się nie da) Mamy bardzo dużo miejsca i przestrzeni w naszym ogródku, balkonie ale również w środku lokalu. Wokoło mnóstwo miejsc parkingowych, świetny dojazd rowerowy czy via metro.

Mamy zimne lemoniady, piwa alkoholowe i bez, mamy mnóstwo zimny indyjskich shake’ow zwanych Lassi.

Dla pewności zadzwońcie i zarezerwujcie stolik choć na pewno każdy się u nas zmieści.

tel 797 648 664 lub tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online

#hindus #tulsi #mokotow #mordor #food#gujarati #lunch #sobota#niedziela #zakupy#naszybko#obiadnawynos#nawynos#curry#tulsi#domaniewska#hindus#lunch#najlepszylunch#mordor#mokotow#mokotowlunch#poniedzialek#szybkilunch#najlepszaindyjska#warszawa#indianlunch#thali#warsaw#pureindia #tulsi#tulsirestauracja#tulsiursynow#tulsipasazstoklosy#metroursynow#ursynow#mordor#domaniewska#hindus#najlepszyhindus#nalepszeindyjskie#indyjskarestaracja#indyjska#lunch#karta#hindusdostawa