☀️🌎🌳Sobota 25.04.2020 nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

☀️🌎🌳 Cudna jak ostatnio każda, sobota. Idzcie na spacer, trzymajcie zrównoważony dystans ale idźcie na spacer. Do lasu, do parku, na łąki i bezdroża. Idźcie i uśmiechajcie się do siebie wzajemnie. Idźcie i uśmiechnijcie się do siebie, do środka, do swojego wnętrza. Znajdźcie tam drugie przepiękne osobiste i prywatne słońce, które jest cały czas z Wami, w każdej chwili i każdym momencie. Gdzie jest słońce, tam nie ma miejsca na strach, lęk, depresję czy żłość. W słońcu nasza MOC. W wewnętrznym Słoncu.

A jak już przejdziecie się, wypełnicie pięknym leśnym powietrze to pewnie zgłodniejecie. I wtedy my, Tulsi wkroczy do akcji. ☀️🌎🌳

W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia☀️🌎🌳